top of page

Formy płatności i czas realizacji

W miarę możliwości udostępniłam wiele możliwości płatności.

Staram się wysyłać paczuszkę jeszcze tego samego dnia, ale ze względu na wyjazdy na giełdy, targi czas wysyłki to około 3 dni robocze.

  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w  banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Nie zapomnij w tytule płatności wpisać numeru zamówienia.                               NR KONTA BANKOWEGO MILLENNIUM  13 1160 2202 0000 0005 2424 4927 

  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Przy zamówieniu wpisz płatność manualna. Możliwość płatności blikiem na nr telefonu: 517 737 772 W tytule prosiłabym podać nr zamówienia dla ułatwienia tranzakcji.

  • Płatność manualna, odbiór osobisty- płatność na miejscu w pracowni ul. Staromiejska 2 43-246 Strumień

  • PayPal - równie szybka metoda płatności

  • Fotopłatność: Płatność kodem qwerty. Zrób zamówienie i zaznacz płatność manualna. W swojej aplikacji bankowej jeśli istnieje taka możliwość kliknij fotopłatność. Zeskanuj kod. Wpisz cenę oraz numer zamówienia. Wyślij :)

formy płaności fotopłatność
bottom of page