top of page

Wybierz swoje zwierzę mocy

Kliknij na wybrane zwierzę lub przejdź do SKLEPU GŁÓWNEGO

new collection_20240211_165032_0000.jpg
new collection_20240211_165011_0000.jpg
new collection_20240211_164948_0000.jpg
new collection_20240420_201403_0000.jpg

Alle Produkte

Ideologia
     Z   roku na rok nasza świadomość społeczna się powiększa. 
Zauważamy, że na nasze samopoczucie i zdrowie zależy od wielu czynników wewnętrznych, ale również i tych z zewnątrz. By żyć w harmonii szukamy rozwiązań w różnych dziedzinach nauki. Oddalamy się od sztucznych preparatów medycznych, podążamy za naturą i próbujemy zrozumieć co chce nam przekazać świat. 

     Coraz częściej mówi się o chromoterapii czy litoterapii, a symbolika liczb oraz zwierząt jest od wielu lat przekazywana nie tylko w formie bajek. Muzyka potrafi przyczynić się do produkcji przez mózg neuroprzekaźników. Specjalne skomponowane zapachy pozwalają poczuć błogość, spokój, czy ukojenie. To nie są już domysły, spekulacje. Jest to już fakt potwierdzony nie tylko przez naukowców, ale również przez nas samych.

      Moją inspiracją do stworzenia projektu 13 zwierząt mocy była holistyka. Głęboko wierzę, że wszystko się ze sobą łączy i nie ma w życiu przypadków. Opierając się na swoich doświadczeniach oraz czerpiąc wiedze z różnych źródeł nauki i sztuki skomponowałam trzynaście zwierząt mocy, które są dostosowane do znaków zodiaków, liczb, kolorów czy danej intencji. Zwierzęta są silnie zakorzenione w naszych zwyczajach. Nie od dziś wiadomo, że niektórym zwierzętom oddawano szczególny hołd i wierzono w ich nadprzyrodzone zdolności. Zwierzęta pomagają nam na naszej duchowej ścieżce, wspierają i chronią. Prędzej, czy później przyjdą do nas byśmy uświadomili sobie w którą stronę iść oraz pomogą nam przezwyciężyć nasze lęki i fobie. Są naszymi przyjaciółmi, nauczycielami, wsparciem
Odpowiadają różnym dysfunkcją naszego organizmu. Mają także za zadanie pomóc uporać się z problemami z jakimi spotykamy się w życiu codziennym. Podpowiadają co pomaga uzdrowić daną emocje. Produkty są tworzone na bazie naturalnych składników z intencją uzdrowienia, dobrobytu i szczęścia. Oczywiście wszystko wykonuję własnoręcznie w mojej pracowni dbając o każdy detal. 
Skomponowanie zwierząt zajęło mi ponad trzy lata. Używam ponad 100 ziół oraz ponad 70 olejków eterycznych do kompozycji, które muszą odpowiednio dojrzeć, więc ilość produktów jest mocno ograniczona.

      To wspaniałe uczucie gdy osoby, które spotykam za pierwszym razem, wybierają zwierzę intuicyjnie i okazuje się, że tego właśnie potrzebują! Daję mi to przekonanie, że to co robię ma sens i jest w tym pewna siła, magia, która prowadzi do uzdrowienia i szczęścia. Jest to również potwierdzenie, że moje kompozycje są prawidłowo dopracowane i rezonują z wieloma osobami. Jeśli to czytasz- pamiętaj nie ma przypadków. Sprawdź co chce Ci przekazać dane zwierzę, które wybrałeś. Możesz kierować się intuicją, znakiem zodiaku czy ulubionym kolorem. 

Na stronie znajdziecie produkty takie jak:
*Świeczki oraz woski na bazie naturalnych wosków (sojowo-kokosowo-rzepakowy) naturalnych olejkach eterycznych, ziół oraz kamieni półszlachetnych

*Pachnidła w formie roll up na bazie olejów ze słodkich migdałów oraz oleju z drzewa życia Moringa, autorskich kompozycji olejków eterycznych. W środku pachnidła pływają także zioła oraz kamienie półszlachetne. 

*Mazidła na bazie wosku pszczelego oraz olejków eterycznych.

*Kadzidła intencyjne w formie sypkiej oraz różdżki Palo Santo certyfikowane z Peru + węgielki.

*Mydła w kształcie orgonitów na naturalnych olejkach, ziołach i glinkach. W środku mają kamienie!

*Łapacze słońca z najlepszej jakości kryształów PbO30 plecione na miedzi z kamieniami półszlachetnymi w formie biżuterii oraz dekoracji do domu.

*Biżuteria z kamieniami półszlchetnymi pleciona metodą makramy

*Kolekcja Boho- kolczyki z piór
Z uśmiechem i słońcem w sercu pozdrawiam Artea Sun.

 

bottom of page